• kendi sacini kendin kesmek

  17.
  Yıllardır kendi saçımı kendim keserim. Klasik subay traşı. Nasıl olduğunu merak edenlere yakında traş olcam resmi atarım. Cuma ya da Cumartesi.
  1 ... delice dogan
 • ne mutlu osmanlı torunu olana ecdad soyu olana

  4.
  Dibine kadar Karamanoğluyum.
  2 ... delice dogan
 • akın öztürk

  146.
  Kanaatimce suçludur. Analiz kastırmayayım fakat ağzı burnu kayık hallerinin basında servis edilmesi doğru değil. Emsal teşkil etsin korku yaratsın diye bir girişim ama tsk bedelini ödetir er ya da geç. Emin olun bir vakit sonra bunları yapan polisler, basına verenler, yayınlayanlar cezasını alırlar. Akın öztürk umrumda değil, umrumda olan üniforması. Sana kimse yargilayamazsin, ceza veremezsin deniyor ama herşeyin bir yakisani ve adabi var.
  1 -1 ... delice dogan
 • bira kokusunu geçirmek için alternatif yollar

  3.
  bazı tekellerde alkol şekeri var. Onun haricinde digerleri sadece araya esinti verir. Özellikle bu yaz dönemlerinde ter fazla atacagin icin banyo yapıp deo-parfum kullan. Ama içtiysen herturlu belli olur kapali odada. Tabi ne kadar ictiginede bagli bir durum
  ... delice dogan
 • darbecilerin karı ve kızlarının boşa çıkması

  5.
  Hiçbirşey yapılmaz. Zaten fişlendiler hayatları kaydı. Maddi ve manevi birçok sıkıntı ile uğraşacaklar suçları varsa bu onlara yeter. Senin karın, anan bacın, kızın varsa onlara da birşey denemez. Çünkü bu zihniyetteki bir adama sahipler, daha büyük ceza mı olur amkdum maymunu. insan misin sen? Seni sikebiliriz ama.
  4 ... delice dogan
 • darbe oluyor hemen para çekmeliyim

  8.
  Ben çekmeyi düşündüm çünkü silah almak lazım olabilir, temel gıda ihtiyaçlarını karşılamak için lazım olabilir. Aileni aç mı bırakacan? Market, bakkal bedavamı sanıyorsun oyle bir kargaşada? iç savaş çıksaydı düzen kurulana kadar göt mü verecektin? Paramı amkdumun kapitalist duzeninde hirsiz bankalarami bırakayım? Nasıl bir zeka bu?
  ... delice dogan
 • sela

  116.
  Ezanı kaldırdıktan sela gelecek. Yarın ki büyük açıklama. iyiden iyiye inanıyorum artık
  -1 ... delice dogan
 • kamuda meydana gelen memur açığı

  4.
  Teğmen olarak terhis olduğum Tsk ya dönmeye talibim.
  ... delice dogan
 • en milliyetçi il

  8.
  Bulgaristan-Kırcaali.
  1 ... delice dogan
 • polisin iyice insanlıktan çıkması

  24.
  Sıkıntı polisin bu operasyonları yapması. Jandarma yapacak bu tutuklamaları.

  Ayrıca darbeden koruyan polis değil özellikle 1. Ordu olmak üzere darbe girişimine mesafeli duran, reddeden ya da yanlıştan hemen dönen Tsk dır. Yoksa polisin çoğunluğu darbenin Tsk dan topyekûn geldiğini sanarak ilk anlarda 1. Ordu komutanı açıklama yapana kadar biat cevabı gönderdi darbecilere. 8000 polisi boşuna indirmediler bugün aşağıya.
  ... delice dogan
 • tank vs toma

  13.
  Tank sis bombası, gaz bombası atar. Yeterli mesafeyi korursa topluluğu dağıtır. Tankı anti-tank ile vurmadan ya da, palet baklalarını koparmak icin mayınlamadan durduramazsınız. Tank personeli kendi teslim olmadan halk tankı ele geçiremez nokta.
  -1 ... delice dogan
 • askeri kışlanın önüne hendek kazmak

  7.
  Orası ben askerlik yaparken istihkam alayı idi.Hala öyle ise tabi. Yani o hendekler işe yaramaz. Çıkmak isteyen seyyar köprüyü kurup cikar. Çomar beyni işte naparsın. O nizamiuede 9 ay nobet tutdum. Kopruyu yıkar polis geçirmez ama kendi geçer.
  1 ... delice dogan
 • tank vs toma

  9.
  Toma dediginiz araç su sıkan teneke. Kıyaslamak bile saçma. 1 leopard a2a4 memleketteki bütün tomaları üstüste koyar sikip atar. Harbiden çok mal var burada.
  2 ... delice dogan
 • suudi kızla evlenmek

  2.
  Amk bi sike benzeseler çekilen çile kutsaldır diyeceğimde o da yok.
  ... delice dogan
 • ateistler oruç tutacakmı

  3.
  Ben çocuk orucu tutacağım. sabah domuz gibi yer, içerim. Gündüz sigara icmem, yemem, su içmem. 11 saat. Akşama eve gelince kahve ile cigaramı yakarim balkonda. Sonra bi havuz seansı. Sonra yemek. isyerindeki yobaz comarlar ile nie tutmuyorumun uzerine tartışıp vakit öldüremem. Sorarlarsa oruçluyum, hadi Allah kabul etsin.
  ... delice dogan
 • ramazanda bira içmek

  26.
  Her gün aynı günah.11 ay içip 1 ay içmek istemeyene birşey diyemeyiz tabi. Ama kalkip kimsede demesin bir zahmet ramazanda bari içme diye. Kayincom 11 ay içip ramazanda içmeyen gurup, ramazanda bari icmeyin diyor. Sanane amkdum kayincosu. Ramazanda kendini Müftümü sanıyorsun. Döl israfı amkdum.
  ... delice dogan
 • cem evine giden pkk lı kürtler

  2.
  Alevi Türkmenlerin bu picleri kapıdan iceri sokmamasi gerek.
  ... delice dogan
 • trabzonlulardaki en vatansever biziz artisliği

  2.
  Trabzon da laz var mı? Varsa da belki sonradan daha doğudan şehre göç edenler vardır, belki de 1-2 köy. Özeti laz yoktur Trabzon da. Rum dönmeleri vardır. Büyük çoğunluğu Türk olarak görür. Zaten Trabzon fethinden sonra bölgeye yoğun Türkmen nüfusu iskan edildiği için gönül rahatlığı ile Trabzon Türk diyebiliriz. Rum dönmelerini de başarılı şekilde asimile etmiştirler.
  ... delice dogan
 • müslüman olmayan türk

  42.
  Musluman zaten turk olamaz. Gerçi bu sentezcilerden muslumanda olmaz. Daha muslumanligin ne olduğunu bilmiyor. Kısacası sizin ne olduğunuz belli değil. Aç kuranı oku anladığın dilde bakalim sana Turk, Arnavut ya da bilmem ne milletine ayit olma hakki tanıyor mu?
  ... delice dogan
 • balkan göçmeni diye bir ırk olmadığı hatırlatması

  6.
  Daha henüz Bulgaristan Türkü olupta Balkan göçmeniyim diyen duymadım. Belki cok eskilerden gelipte olaya vakıf olmayanlar söylüyor olabilir.
  ... delice dogan
 • yeni şeyler getiriyorum