• kızına sekiz bilezik isteyen güruh

  7.
  Sekiz bilezikle iş kapansaydı keşke. O buzdağının görünen kısmı.
  ... delice dogan
 • dna haritası

  2.
  Arnavutlarla ilişkin ne? Ya da bir ihtimal Boşnaklar ile.
  ... delice dogan
 • erkeğin en güzel yeri

  145.
  Bazıları eller demiş. Bakıyorum benim eller fırıncı küreği gibi. kadınların ideal el tanımı nasıl?

  Not: Elime kimse iltifat etmedi amk. Daha çok oha amk kerpeten gibi, kurek gibi gibi şeulere maruz kaldı zavallıcık. Ayak no: 45 hhahahag
  2 ... delice dogan
 • pharmaton

  112.
  Testesteron seviyesini arttıran bir ürün, iştahı açıyor. Uyku düzenimi bozmadı. Fakat gün içerisinde yorgunluk belirtileri azaldı. Zihinsel performans üzerinde ki etkiside sanırım vitamin ve mineral eksikliğini giderdiğinden. Yoksa super bir etki yaratacak bir madde ihtiva etmiyor ginseng dalgası var işte. 1 aydır kullanıyorum. Kendimi daha zinde hissediyorum, kılları çabuk uzatıyor. Yan etkisini gormedim saydiklarim dışında. Denenebilir, başarılı.
  ... delice dogan
 • fetocuların atatürkçüleri salak sanması

  3.
  Atatürkçülerde geri vites olmaz. U dönüşü olmaz. Tayyip karşıtı diye Amerikan tohumlarıyla iş tutmazlar. Tutsalardı zaten şuan ülke iyice bitik hale gelirdi. Atatürkçüler fetoyu hiç sevmedi, sevmiyor, sevmezde. Bu kadar net.
  3 -1 ... delice dogan
 • madem feto yla ilişkisi olanlar terörist

  3.
  Yukarıdaki yazılanlar gerçek mi bilmem fakat memurlarda ayıklama neye göre yapılıyor? Feto yurtlarında, evlerinde maddi imkansızlıklarla kaldı diye insanlar ayıklanıyorsa iş vahim tabi. Çünkü bir aralar buralarda kalmayanı döver hale gelmişlerdi. işin kötü tarafı teşvik ediliyordu devlet eliyle. Müthiş u dönüşlerine imza atanlar da az vicdan muhasebesi yapıp onurlu davransınlar. "Bunlar terörist, biz kaldırıldık." Tabi tabi...
  ... delice dogan
 • en cool erkek burcu

  5.
  Koç burcudur.
  ... delice dogan
 • askeri liseleri kapatıp yeniçeri ocağı açmak

  2.
  Genç osmanı bilen bilir. Gang bang. Aman diyeyim reis böyle seyleri kaldıramaz *
  2 ... delice dogan
 • askerin boğaziçi köprüsünden vatandaşa ateş açması

  22.
  Askerlik yapmayan çomarların ağzı bollanmış gene. Ulan az bir düşün, o ekipman ile adamlar yardirsa millet kaçana kadar 200-300 sivil, polis kim varsa indirirdi. Bir daha da sabaha kadar kimse kalmazdı orada. Bir kere G-3 mermisi oyle tabanca mermisine benzemez. Orak gibi biçer

  Yani ortada gözünü tamamen karartmış darbeci askerler topluluğu olsalardı, en iyi ihtimal ile 2-3 tank mermisini kopru ayagina sıkıp kombo yapıp geberip giderlerdi.
  5 -2 ... delice dogan
 • askeri liselerin kapatılması

  6.
  Askeri lise, subay misyonunun verilmeden önce bünyenin gelişim çağında yönlendirilmesine, şekillendirilmesine yarar, harp akademisi fidansa, askeri liseler topraktır. Çok büyük bir hata.
  4 ... delice dogan
 • kendi sacini kendin kesmek

  30.
  kendi sacini kendin kesmek
  ... delice dogan
 • kendi sacini kendin kesmek

  29.
  kendi sacini kendin kesmek
  ... delice dogan
 • kendi sacini kendin kesmek

  28.
  kendi sacini kendin kesmek
  1 ... delice dogan
 • kendi sacini kendin kesmek

  26.
  Kaba tarak ile ilk iz, sonra ince tarak ile rötuş, üstlerin halledilmesi ve banyo. Mühim olan evli olup banyoyu sikip atacak taşak olması ve temizlemek.


  kendi sacini kendin kesmek
  1 -1 ... delice dogan
 • alevilerin sünnileri sürekli aşağılaması

  1.
  Arkadaş genelinden bahsetmiş. Bir kere alevilerin geneli Türkmen. Alevi Kürtler ermeni donmesi evet. Adamlar Hristiyan iken yumusak geçiş yapmislar. Dogu alevi turkmenleri kriptolarin verdigi gaz ve ugradiklari zulüm ile çoğunlukla asiri sol takılırlar. bati anadolu alevileri ulusalci, kemalist takılır. Bulgaristan Alevileri ise turkcudurler. Ulusalcı, kemalist olanlari da nispeten çoktur. Ben alevi turkmen kokenliyim ve turkcuyum. kendime en yakin siyasi parti olarak MHP yi gorurum. Ayrica alevi kimliğini mezhepcilik icin degil etnik olarak Turkmen olduğumu vurgulamak icin kullanırım. mezhepcilik uğruna esad, Hizbullah ve irani kendine yakin bulan sempati duyan alevileri goruncede uzaklasirim tiksinti ile

  Yani sikimde olan tek sey Turkmen/genel olarak Turk etnisitesinin/ milletinin genetik havuzunu, dilini ve kulturunu korumasıdır.
  2 -1 ... delice dogan
 • şerefsiz kiracıyı evden çıkartma yöntemleri

  7.
  Avukatla konuş, hukuki yollar ne öğren. Hukuk senden yana ise buluştuğunda düzgün tavır takın, durumu söyle. Baktın adam leşlik yapıyor. Evi boşaltmaya hazirlan zorluk cikarirsan hukuk yolu ile cikarsin daha da cikarirsan polise iletirim dersin. Bu arada kontrat ve odeme zamanlariyla ilgili kanitlar var mı? Kaba kuvvet bazi tiplerde ise yarar. Fakat sikayetci oldugunda karakol mahkeme gezinirsin. Kariyer planin, meslegin ne bilmiyorum ama kabakivvet sonucu adli kaydın olur. Artı değmez.
  2 ... delice dogan
 • kadınlardaki üniforma takıntısı

  15.
  Malatya da yedek subaylık yaparken şahit olduğum gerçek. En bereketli yıllarımdı. Sex on the kanalboyu.
  -2 ... delice dogan
 • akın öztürk ü döven polisler görevden alınmalı

  16.
  Neresinden Baksan yanlis bir hareket. insan haklari işkence mevzularini geçtim. Şu servis edilen resimler tamamen Tsk ni kucuk dusuren gururunu inciten bir hareket. Tsk Ortadoğu ya da afrika ordusu değildir. Su iskenceli akın ozturk resimlerini ancak bu ulkelerde görebiliriz. Bu minvalde darbecilerin tsk yı küçük dusuren hareketleri yaninda bunlarda ise tuz biber olmustur.
  1 ... delice dogan
 • hakan fidan

  520.
  "çünkü hulusi ile bu görevden alınırsa abd türkiye ye müdahale edecek."

  Ediyor edebileceği kadar zaten. Bahsettiğin direk askeri bir operasyon ise onu Nato üyesi bir ülkeye yapamaz. Yapabilmesi için köprünün altindan cok sular akmasi lazım. Örneğin iç savaş.
  1 ... delice dogan
 • imam hatiplere için tsk yasağının kalkması

  4.
  imam hatiplinin askeriyede ne işi var? imam olsun ya da akademik kariyer yapsın ilahiyat fakultesinde. Böyle bir eğitim ve personel secme sistemi mi olur amk. O zaten imam hatip okuyarak mesleki seçimini yapıyor.
  4 -1 ... delice dogan
 • yeni şeyler getiriyorum