• güne yağmurla başlamak

  2.
  Siktir ya iş kıyafetlerim ıslanmış.
  3 ... delice dogan
 • 14 ağustosu iple çekmek

  4.
  En fazla kamikaze yaparlar. Bekleyen belge, kayıt varsa kendi pisliklerini de ortaya saçmak zorunda kalacaklar sanırım. Gulen cemaatinin skt doldu. Uzun adam ve akp yi de çukura çekecek bir hamle. Erdoğan boşuna affedin demiyor.
  ... delice dogan
 • kazada ikiye ayrılan adam

  3.
  Muhtemelen geçirdiği şok ve g etkisi yuzunden vücudunun kalan yarisini gormeden bilinci kapandı. 1 dakika içinde de asiri kan kaybı ve kalp krizi. Temiz ölüm.
  1 -1 ... delice dogan
 • rabbim de milletim de bizi affetsin

  36.
  Hakkım varsa ki var. Haram olsun sayın cumhurbaşkanım.
  5 ... delice dogan
 • menzil tarikatı kapatılsın üyeleri hapse atılsın

  12.
  Açık ve net bu Adıyamancılarda iyi para dönüyor. Şıh mıdır şeyh midir Pokemon topu mudur neyse eteğini, ayağını operler bunun. Gotunu opturse oper hepsi. menzilci gider menzilciden ticaret yapar. Fetocuların daha kapalı daha primitive versiyonu. Göz yumulması hata.
  4 ... delice dogan
 • 2 senelik ilişkin bitse

  26.
  Git 4 bira al zihnin açılır.
  1 -4 ... delice dogan
 • çamlıdere

  19.
  Doğası güzel yobazı bol memleket.
  1 -1 ... delice dogan
 • türkçe ezan

  540.
  Olması gereken.
  6 ... delice dogan
 • batmanda kizkardesini elektrikle öldüren cani

  1.
  Muhtemelen ensest de vardır.
  1 -3 ... delice dogan
 • kızlara pandik atmış efsanevi nesil

  4.
  Ulan ne tür bir okulda okudunuz siz nesli bozuklar. Bizim zamanımızda da pandik atan ibneler vardı ama erkeklere atarlardı, silgi, kalem koyarlardı sıraya. Kıza pandik atacan? Adamın götünden kan alırlar kamil kan.
  -1 ... delice dogan
 • yazarların evlenecekleri kişide aradığı memleket

  185.
  Yan köylüm ile evlendim. Kültür uyumu, ten uyumu süper ama mantık uyumu sıfır benim karıda mantık yok arkadaşlar.
  2 -1 ... delice dogan
 • 30 ağustos zafer bayramının kutlanmayacak olması

  10.
  Törenler iptal. Halk istediği gibi kutlar. Kartondan tank yapar yurutur. Bu kadar basit. 15 temmuzcuların asıl yüzünü 30 Ağustosta görürsünüz.
  -1 ... delice dogan
 • silah kullanmayı öğrenmek

  2.
  Tabanca, G-3, Ak-47, mg-3 ... yetkinliğim var. Verecek misin?
  -1 ... delice dogan
 • türkiye de türk olmak

  9.
  Asker, polis, çiftçi, işçi olmaktır.

  Nüfusa oranla en az temsil hakkı Türklerdedir. T.c. tarihindeki bütün milletvekillerini, başbakanları, bakanları inceleyin. Kürt, Gürcü, mohti, Laz hegemonyası vardır.

  Şuanda da ağırlık Doğu karadeniz etnikleri ve Kürtlerde.

  Türklerin kendisini yonetememe sikintisinin altinda birbirini cekememe hastaligi yatar. Balkan Turklerinde, manavlarda, Yörüklerde ... rahatlıkla görebilirsiniz. Tepkileri genetik olarak aynıdır.

  Basit bir örnek. izmirde Bulgaristan Türklerinin yoğun oldugu mahallede ticaret isletmesi açan (tuhafiye, bakkal, çakkal...) hiç bir Bulgaristan Türkü işi ilerletemedi ve iflas etti. Sebep alayının çekememezlikten gidip Kürt ve doğu Karadeniz esnafindan alisveris yapması. E para birikincede bunlar siyasete atılıyor ve birbirini kollayarak hakimiueti ele alıyor.

  Özetle Türk devleti kurar, belli bir süre işletir ve devreder.
  1 ... delice dogan
 • kandırıldık allah bizi affetsin

  5.
  Samimiyetine inanıp inanmama olayı değil bu. Dere geçerken at değiştirilmez dedi ya kendisi evet bu sözü millet olarak benimsemeliyiz. Dereyi geçtikten sonra yapılan hataların cezasını millet sandıkta kesmeli. Ama o kapasiteyi göremiyorum maalesef.
  3 ... delice dogan
 • komünizm geliyor

  72.
  Türkçü doktrinde zaten sosyalist öğeler bolca mevcuttur. Nasyonel sosyalizm sınıfına rahatlıkla sokabiliriz.

  Fakat Türkçülerde mutlaka olması gereken, hiç bir etnisiteyi küçük görmemek ve aşağılamamaktır. O zaman nazizmden bir farkımız kalmaz.

  Türk kültürünün, örfünün ve adetnin ululuğunu, merhametini ve bilgeliğini korumalıdır.

  Burada kürde, Araba bilmem neye aşağılayıcı davrananları ben Türkçü olarak görmüyorum.

  Ne Kürtden, ne Araptan, ne Arnavutdan hoşlanmıyorum fakat etnisite üzerinden aşağılayıcı söylemleri de hoş karsilamiyorum. Hoşlandığım tek şey Türkler ve kültürlerinin muhafazası, gelişimi. En önemli olanda bu kültürü oluşturan atalarımızdan bize miras olan soyumuzun genetik korunumu.

  Daha da önemlisi sentezciliği kırıp sadece Türklük üzerine yoğunlaşan bir kitle yaratmak. islamı sadece kişisel düzeyde yaşayan fertler. Kişisel görüşüm Türklüğe zarar veren islam etkisini tamamen kirilmasi fakat gerçekçi olursak en makulu laik Türk fertleri yetistirmek.
  1 ... delice dogan
 • hz muhammed i sevmemek için nedenler

  5.
  Hz. Aişe ;)
  3 -5 ... delice dogan
 • orta asya dan gelip anadolu bizim demek

  217.
  Çift başlı kartalın göte girip açılmaması mevzusudur *

  orta asya dan gelip anadolu bizim demek
  3 ... delice dogan
 • askeri liselerin kapatılması

  45.
  Pekala sağlam bir araştırma ile Fetö kaynaklı öğrenciler tespit edilip ayıklanabilirdi. Fakat bu yapılan ile düpedüz kıyım yapılmıştır.

  Sen kalk ortaokuldan sonra bıyığın bile terlemeden disiplin altına gir, yaştaşların sağda solda ünilerde liselerde goy goy bir hayat yaşasın, gençliğini ver tam rütbeyi takacak iken sikindirik bir diploma eline tutuşturulsun. Bazıları buna sevinmiş olabilir çünkü disiplin altına girdikten sonra beklediğini bulamayanlar, pişman olanlarda oluyor. O kardeşlerimizin de yolu açık olsun. Fakat diğerleri yani rütbe için kıçını yıllarca yırtan vatan evladına bunca sıkıntı sonrası verilecek diploma en hafif tabiri ile insan hakkının ayaklar altına alınmasıdır.

  Amaç biran önce kendi istedikleri tipte askerlerimsilerle orduyu doldurmak olan bu anlayış maalesef fetocu öğrencilerin tasfiyesi yerine böyle bir yolu tercih etmişlerdir.

  Daha da açıklaması yok. Daha Ağır yazmanın da bir anlamı yok. Ortada insan hakkının çiğnenmesi, kul hakkının yenmesinin dikalası mevcuttur.
  2 ... delice dogan
 • tsk ya imam hatipli subay almak

  11.
  imam hatip liselerinin kalitelerini biliyoruz. Fen derslerini nasıl geçtiklerinide. Eğer zaten hakkaniyetli bir sistem koyarlarsa 3-5 imam hatipli dışında diğerleri kazanamaz. Ne yapacaklar ek puan koyacak halleri yok ya. imam hatip lisesi okuyan adam yolunu çizmiş demektir. Neyin askerliği yahu. Aynen yukarıda dedikleri gibi ileride gruplaşacaklardır.
  7 ... delice dogan
 • yeni şeyler getiriyorum