• 20 bin liralık temiz araba önerileri

  1.
  Kardeş önceliklerin ne? Yakıt, ikinci el, usta bolluğu, ucuz yedek parça, konfor, güven, sağlamlık, hacim (sınıf)?
  1 ... delice dogan
 • en iyi bira mezesi

  38.
  Bomboş bir mide.
  ... delice dogan
 • diyarbakır da halk tarafından linç edilen pkklı

  5.
  Kürt hizbullahçı Hüdaparlılar ile Hdp li Kürtlerin kavgası. Yeni değil, yillardir var.
  2 -1 ... delice dogan
 • ortaasya dan gelip anadolu yu sahiplenmek

  3.
  Tmm sakin ol atlarımıza binip Türkmenistana iltica edeceğiz. Hahaha
  1 ... delice dogan
 • amerika dünya yı yönetiyor israil amerika yı

  19.
  Paraya tapan yahudi ailelerin çokta sikine israildeki mizrahiler, falaşalar, aşkenaziler falan. Bildiğin senin benim gibi kullanilan köleler.
  ... delice dogan
 • arabayı bakıma sokmak

  6.
  Marka model,bakım bilgileri, varsa arıza neyse yazinda bakalım.
  ... delice dogan
 • amerika dünya yı yönetiyor israil amerika yı

  15.
  Emperyalizmin ortadoğuyu şekillendirirken kullandığı israil nasıl Amerikayi yönetebilir? Adamlar ortadoğuda devletleri olduguna şükreden az çok dunya gormus duygusal enayi, Amerikayi göbekten bağlı eflak beyliği.

  Ama gel bunu ummetcilere anlat.
  1 ... delice dogan
 • cennette 72 huri verilmesi

  54.
  Mantıken kadınlara da 72 nuri verirler. Yoksa ortalık bot dolar. Çük merkezli din inancı. istemez sizin olsun. Öyle bir sistem varsada tanrı beni cehennemine koyabilir, koyarım öyle sisteme de varsa öyle adaletsiz tanrıya da.

  Ya da felsefe bilim yapmaya gerek yok. Sizde sike sürülecek akıl yok. Kendinizi assanızda dünya yükten kurtulsa. Gelişmemiş primat tayfası.
  5 -2 ... delice dogan
 • 30 bin liraya sıfır araba bulamamak

  2.
  Tata Vista var Trabzon bayisinde. Kos al.
  2 ... delice dogan
 • ludogorets razgrad

  63.
  Sikimize mi? Tabi değil.

  Türklerin takımı: fk arda Kırcaali

  Takma adı: Gök mavililer

  Renkleri: Gök mavi

  ilham: Göktürk kağanlığı

  Burada da Türkçülük yaptık çok şükür hehe

  ludogorets razgrad
  1 ... delice dogan
 • sinan oğan

  465.
  Şimdilik eldeki en iyi adam Mhp için. O gecemiyorsa Bahçeli devam. Türkçü bir parti kurup az oy ile riske girmektense Mhp yi Türkçü bir partiye devsirmek en makul yol. Sinan oğan da bu gecis icin en uygun aday.
  ... delice dogan
 • kürt bir kızın çıkma teklif etmesi

  29.
  Güzel kürt kızları var. insan sonuçta amkduklarim. Hele 1-2 aile tanıdım. Eğitimli, kültürlü, cana yakın. Benim başıma gelmedi fakat gelseydi muhtemelen reddederdim. Reddetme sebebim kurtleri asagi olarak gormekten degil, etnik mevzularda muhafazakar oluşumdandır. Laz da olsa çerkez de olsa fikrim aynı ve nettir. Bu da faşistlik değildir. Kendi kulturum ile yogrulma isteği ozgur tercihimdir. Herseyi salt sikis olarak gormeyin. Sikismek paylaşmaktır, paylasmak bag kurar.
  2 -3 ... delice dogan
 • ciddi ciddi maymundan geldiğine inanmak

  49.
  Olm siz harbi malsınız. Evrimciler maymundan geldik demiyor zaten. Maymunlarla ortak atadan geldik diyor bilim.
  2 ... delice dogan
 • cinleri görmek için yapılması gerekenler

  17.
  Kurana gore cinlerle temasa gecemezsiniz. Kati suretle iki dünya birbirinden ayrılmıştır.

  işin bilimine inersek kanıtlanmış bir doğaustu olay yok. iletişime geçemediğimiz varlıklar olabilir. Dediğim gibi olabilirler de olmayabilirler başka bir boyut ya da enerji şeklinde.
  ... delice dogan
 • kömürü elmas yapmak

  4.
  Sanayide genelde elmas diye geçen sinterlenmiş karbürdür.
  1 ... delice dogan
 • türk kızı ve kürt kızı arasındaki fark

  7.
  ikisi de insandır. Benim tercihim Türk kızından yana her zaman. Kürt kızı ister evlen, ister dolaş ortası yok ya komunisttir ya da tutucudur. Ortak ozellikleri kol gibi sulalesidir. Evlenilmez. Kızdan degil, sulalesi yuzunden. Zaten ben bu zikis sokus ve evlenme islerini kendi etnisitem ile yaptim, herkez turkse turk, kurtse kurt, gurcu ise gurcu ile yapsin karismayalim birbirimize.
  1 -1 ... delice dogan
 • kuzene aşık olmak

  146.
  Hala, amca, teyze, dayı çocukları bizde kardeş yarısıdır. Yani kardeş. Ensest ile aynıdır. Bizim adetlerimizde bunu kimse yapamaz. Yaparlarsa ki hic yasanmadı, dıslanirlar, kimse ile konuşamazlar. Kosede geberseler bi damla su vermeyiz. Tartışılacak bir yani yok. Tore nettir.
  -6 ... delice dogan
 • türkiye de türk olmadığı gerçeği

  7.
  Geri zekalı yunanlılar ile Uygurlar, ozbeklerde benzer haplogrupları taşıyor.farkimiz aynı haplogruptan yillar once mutasyon ile haplotiplere ayrilmamiz. Hicbir yunan ya da ermeni n ve ya q haplogrubu tasimaz. Fakat turkiyedeki ve balkanlardaki turkmenler tasir. N ve q haplogruplarıni Ortaasya turkleride az tasiyor. Ancak sizin gibi cahilleri kandırırlar bunlarla. Turkiyede onlarca etnik kokenden gelen insandan turk adi altinda kan alinip test yapılıyor. Eger Turkiyede yaşayan turkmenlerin genetik olarak ne kadar ortasya turklerine benzedigini merak ediyorsan Bulgaristan turklerine yapilan dna sonuclarini incele. Gruplandirmalari middle eastern- altaic dir. 40.000 yil once ortaya cikan bir grup heryone dagiliyor. Yunanlılarda da var, iranlılarda da , Suriyelilerde de, Turkistanda da. Sonra bunlar 1071 de anadoluya goc ediyorlar. Test sonucunda benzerlikler cikinca da aslinda biz rummusuz, ermeniymisiz anasinin amiymisiz falan filan. Bak bakalim haplotipler ayni mi ? Siktirolup giden rum ve ermeniler dondurmacı cocugumuydu?
  1 ... delice dogan
 • müslüman olmak ama hırsıza oy vermek

  6.
  Eksi verenlerin düşüncelerini okuyalım bakalım ne çıkacak.

  "Ama yol yaptı."
  ... delice dogan
 • neandertallerin zihinsel yetenekleri

  4.
  Afrikali homo sapiensler bu neanderthalleri kanimca, göçe zorlama, köle yapmak, tecavüz, benimseme gibi farklı bolge ve tarihlerde Avrupada gen havuzlarina katmislar. Hani oyle ornekler var ki bildigin neanderthalin şıp demiş burnundan düşmüş. Nufus olarak sapiensler cok daha fazla sayiya muktedir olduklarindan neandertalleri eritmis ve gen havuzuna dahil etmiştir. Ufak tefek neandertallik var bu Avrupalılarda. Tabi işin bir de denisova kismi var tabi.

  neandertallerin zihinsel yetenekleri

  Donemin sapienslerine ilaç olmuşlardır eminim.
  2 ... delice dogan
 • yeni şeyler getiriyorum